facebook
BARDZO ZŁOŻONY, ALE WYJĄTKOWO ŁATWY DO ZŁOŻENIA KOLEKCJONERSKI MODEL Z SERII DRAGON BALL
Postacie z najbardziej popularnego anime na świecie nareszcie dostępne również jako modele do samodzielnego złożenia! Seria Figure-rise Standard oferuje kilkanaście modeli postaci ze świata Dragon Ball, takich jak: Son Goku, Vegeta, Trunks, Buu czy też Freezer. Jest to nie lada gratka zarówno dla Fanów serii jak i osób które uwielbiają kolekcjonować figurki. Każda figurka jest w pełni ruchoma oraz została przygotowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły! Dzięki temu możemy ustawić każdego z bohaterów w taki sposób jaki chcemy czy to podczas jego specjalnego ataku jak Kamehame-Ha – Son Goku. Czy też wyjątkowego gestu, który znamy doskonale z anime!
ZBIERZ CAŁĄ KOLEKCJE LEGENDARNYCH BOHATERÓW!
Seria Dragon Ball Figure-rise Standard to nowy typ kolekcjonerskich figurek. Modele wyprodukowane w Japońskiej fabryce, oparte na niezwykłym systemie składania bez użycia kleju – GUNPLA, umożliwia zbudowanie własnego modelu swojego ulubionego bohatera lub złoczyńcy z uniwersum Dragon Ball.
Bez kleju, farb i narzędzi! Wystarczy wybrane część wyłamać z szablonów, które są już w odpowiednim kolorze a następnie je ze sobą połączyć, aby złożyć w pełni ruchomą figurkę! Każdy model posiada dodatkowe akcesoria oraz wymienne części takie jak: różne wyrazy twarzy, ataki czy dodatkowe dłonie, tak aby ustawić go w niepowtarzalnej pozie!
MODELE FIGURE-RISE DRAGON BALL
ZBIERZ CAŁĄ KOLEKCJE LEGENDARNYCH BOHATERÓW JUŻ DZIŚ!
DBPolska.net - Centrum fanów Dragon Ball
PATRON MEDIALNY

GUNDAM POLSKA – Dystrybucja w Polsce SUPERBUZZ SP. Z O.O. SP. K. © 2017 GUNDAM POLSKA WWW.GUNDAMPOLSKA.PL © BIRD STUDIO / SHUEISHA, TOEI ANIMATION

Choose language