facebook

Wyrażenie zgodny na przetwarzanie danych osobowych!

11 + 8 =

WSPÓŁPRACA B2B

Jeżeli zainteresowała państwa oferta naszej firmy i uważacie państwo, że byłaby świetnym uzupełnieniem państwa sklepów. Prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży b2b poprzez formularz kontaktowy który znajduje się na tej stronie. Nasz dział sprzedaży przedstawi państwu kompleksową ofertę związaną z każdą dostępną linią produktów z naszej oferty.

Nasz cel

Nasza dystrybucja obejmuje szeroką gamę kolekcjonerskich licencjonowanych towarów (modele, figurki, gadżety, produkty impulsowe) oraz licencjonowanych i ekskluzywnych zabawek. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wszystkich wiodących producentów, takich jak BANDAI SPIRITS, BANDAI i wielu innych firm. W ramach tego segmentu oferujemy naszym klientom kompleksowe zakupy tych wyjątkowych produktów.

Nasze podejście

Słuchamy uważnie naszych dostawców i klientów, udzielając im solidnych porad w razie potrzeby. Zdajemy sobie sprawę, że dobre zarządzanie kontem zaczyna się od aktualnych informacji, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Codziennie informujemy naszych klientów o nowościach jaki i nadchodzących produktach.

Choose language