facebook
MODELE GUNPLA WITAJĄ FIGURKI NENDOROID W POLSCE!
JUŻ DOSTĘPNE W POLSCE!

Po długim, ciężkim dniu każdy potrzebuje czegoś, co uspokoi ich nerwy … a seria Nendoroid jest do tego idealna! Urocze figurki wielkości dłoni z motywem „chibi” są tu po to aby dotrzymać Ci towarzystwa!
Pozostaną u twojego boku tak długo, jak chcesz, zawsze gotowe wywołać uśmiech na twojej twarzy!

DLA KOLEKCJONERÓW I NIE TYLKO!

Każda figurka Nendoroid została wykonana z największym przywiązaniem do detali! Ręcznie malowane, wykonane z najwyżej jakości materiałów są nie lada gratką dla kolekcjonerów swoich ulubionych serii i jak i osób, które chciałby mieć po prostu towarzysza na biurku w pracy czy domu!

JUŻ WKRÓTCE!

JUŻ WKRÓTCE!

JUŻ WKRÓTCE!

JUŻ WKRÓTCE!

POZNAJ GERALTA Z RIVII!

Geralt dołącza do serii Nendoroidów od Good Smile Company! Figurka jest ruchoma, więc może odwzorować wszystkie najlepsze ruchy Białego Wilka z gier, oraz zawiera szereg akcesoriów: dwie wymienne twarze, płomienie znaku Igni, srebrny i żelazny miecz, które Geralt może dzierżyć lub schować do pochwy, a także zestaw kart do GWINTA! Ale czy to na pewno wszystko?

GDZIE KUPIĆ NENDOROIDY?

Zainteresowały cię figurki Nendoroid? Uważasz, że to wspaniały produkt? Prowadzisz sklep internetowy lub stacjonarny i chciałbyś je w swojej ofercie? Napisz do nas! Oferujemy pełną ofertę zlokalizowanego produktu przygotowanego do sprzedaży na terenie Polski, zapewniamy również jego ciągłą dostępność oraz wsparcie marketingowe!